Казки українською мовою:Авторське право

Матеріал з Казки українською мовою
Версія від 17:32, 26 вересня 2009, створена Snak (обговорення | внесок) (1 версія)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

Народні казки

Я думаю, ні в кого з адекватних людей не виникне сумнівів у тому, що право на народні казки належить народу. Тому будь-які зазіхання з будь-чийого боку на відповідний контент будуть залишені без відповіді.


Авторські казки

Шановні автори! Ні власник ресурсу, ні в більшості випадків ті, хто розмістив Ваші казки, не мав жодного намагання принизити Ваше авторське право чи позбавити Вас частини Вашого авторського гонорару.

Навпаки! Побачивши рекламу (безкоштовну) Вашої казочки чи книжечки, звісно ж, людина захоче придбати для свої дитини таку книжечку. тому не соромтеся -- розміщуйте свої казки та інші подібні матеріали на нашому ресурсі і Ви побачите всю потужність сучасних інформаційних технологій.


Адекватним авторам та видавництвам

Найбільш прийнятною формою взаємодії вважаємо розміщення відповідних гіперпосилань на Ваші сторінки в Інтернеті. Можна розглянути інші прийнятні форми взаємодії -- ласкаво просимо до обговорення. Зі свого боку адміністративний персонал прикладе всіх можливих зусиль до обов'язкового маркування авторських матеріалів відповідними надписами чи гіперпосиланнями. Графічні зображення з Ваших книжок надані в зменшеному вигляді тільки для оцінювання майбутніми читачами Ваших книжок.


НЕадекватним авторам та видавництвам

Якщо Ви маєте бажання знищити Ваш авторський контент з нашого ресурсу -- просимо надіслати на електронну пошту вебмайстру або адміністратору чи будь-кому з адміністративного персоналу (група Адміністратори або Бюрократи):

1. Документ, який підтверджує Ваше право на відповідний контент;

та

2. Вимогу до видалення контенту з безпосереднім (гіпер)посиланням на відповідний контент.


Публікаторам

Зважаючи на вищевикладене, прохання до всіх публікаторів: для всіх авторських ресурсів, прохання як мінімум розміщення текстового згадування про авторську казку (при можливості гіперпосилання). За можливості, прохання також оформлювати для авторських казок персональні сторінки автора та видавництва на нашому ресурсі.